subota 27.07.2024.
21:09

Pobedili Amerikanci i Paragvajci.

EPA-EFE/CAROLINE BLUMBERG

Posle početnog poraza od reprezentacije Francuske, reprezentacija SAD-a je savladala Novi Zeland rezultatom 4:1 danas na "Velodromu".

Bilo je prilično ubedljivo za ekipu koju sa klupe vodi Marko Mitrović, poveli su njegovi fudbaleri golom u 8. minutu iz penala koji je iskoristio Đorđe Mihailović, da bi do kraja poluvremena pogađali Cimerman i Busio. U nastavku Aronson je povisio na 0:4, da bi Rendal smanjio na 1:4 i postigao utešni gol.

U okviru grupe D, ekipa Paragvaja je savladala Izrael, bilo je 4:2.

Paragvajci su poveli preko Fernandeza u 25. minutu, da bi Gandelman izjednačio u 53. minutu.

Ensiso je u 69. minutu pogodio za 1:2, a Izraelci su ponovo izjednačili posle promašenog penala, Glouk se iskupio i pogodio.

I onda u nadoknadi vremena dva gola u mreži Izraela, Fabian Balbuena i Fernandez su pogodili za 2:4.