19:40

Neverovatno šta je sebi dopustio švedski sudija Glen Niberg...

AP Photo/Silvia Izquierdo

Nezapamćeni skandal dogodio se već "nultog" dana, tačnije dan pred zvanično otvaranje Olimpijskih igara u Parizu, a za sve je bio "zadužen" fudbalski program.

Kolege širom sveta su u današnjem izveštaju sa utakmice između Argentine i Maroka objavile da je rezultat utakmice 2:2 nakon pogotka Kristijana Medina u ŠESNAESTOM minutu nadoknade vremena od predviđenih PETNAEST, posle čega su na teren upali navijači Maroka zbog čega su fudbaleri potrčali ka svlačionicama.

Utakmica koju je vodio Glen Niberg zvanično je bila suspendovana, malo ko je očekivao da će se bilo šta promeniti, ali nakon dva sata pauze dogodilo se nešto nezapamćeno.

Sudija Niberg je posle konsultacije sa VAR sobom odlučio da poništi izjednačujući gol Argentine, a fudbalere je poslao na teren kako bi posle dva sata nastavili utakmicu.

Usledilo je brzo zagrevanje igrača obe ekipe koje su odradile još tri minuta jalove igre nakon čega nije bilo promene rezultata, a arbitar je svirao konačni kraj meča.

Maroko je na kraju slavio sa 2:1 posle više od ČETIRI sata od početka utakmice...