11:34

"Delfini" preslišani, nema mesta za optimizam!

(AP Photo/Luca Bruno

Olimpijski šampion je očajno nastavio odbranu titule.

Danas je reprezentacija Australije bila bolja od Srbije u okviru grupe B turnira na Olimpijskim igrama, utakmica je završena rezultatom 8:3.

Veoma slabo poluvreme reprezentacije Srbije protiv Australije koja ne važi za svetsku silu.

Povela je Australija sa 1:0, a naš nacionalni tim nije uspeo da se podigne do kraja prve deonice i da postigne makar gol.

I onda totalni sunovrat, nismo koristili ni igrača više, Australijanci su ređali gol za golom i poveli sa neverovatnih 6:0. Dušan Mandić je bio prvi koji je uspeo da pogodi za našu reprezentaciju, ali ništa se nije promenilo u nastavku.

Deprimirani su bili naši reprezentativci, ništa nam nije polazilo za rukom, pa smo imali šut iz igre u jednom trenutku 1 od 15. Sa druge strane, Australija koja, istina je, ima reprezentaciju koja ima visok potencijal i koja se sprema više za OI 2028. godine, nas je ponižavala i povela sa 7:1.

Cilj do kraja bio je da poniženje bude manje, Mandić je smanjio na 7:2, a Nikola Dedović se pobrinuo da smanjimo rezultat na 7:3, ali je bilo prekasno, Australija nas je dokusurila do kraja utakmice...