20:10

Crno-beli potpuno nemoćni protiv Vujasinovićeve mašinerije.

Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Trebalo je to da bude derbi petog kola Super lige Srbije, ali Partizan večeras nije uspeo da se odupre jednoj od najboljih ekipa u Evropi u ovom trenutku, ekipi Novog Beograda.

Tim Vlade Vujasinovića je kao gost deklasirao ekipu Partizana rezultatom 20:6, po četvrtinama 5:1, 5:1, 2:3 i 8:1, što je crno-belima prvi poraz u domaćem šampionatu posle četiri uzastopne pobede.

Samo u prvih par minuta je Partizan uspeo da odoleva, sve posle toga bilo je u znaku Novobeograđana koji su nemilosrdno uvećavali razliku u svoju korist.

Gotovo svi su bili raspoloženi za igru večeras u ekipi Novog Beograda, pogotovo oni najbolji - Mandić, Pijetlović, Jakšić, Strahinja i Viktor Rašović, Vlahopulos..., pa crno-beli nisu imali nikakve šanse za nešto bolji ishod.