Bravo, devojke! Srbija na završnom turniru Lige nacija!
Izabranice Danijelea Santarelija savladale i Kanađanke, dovoljno za mesto na finalnom turniru!
Povezane vesti
Šesti poraz Srpkinja u Ligi nacija, slede velike borbe u Beogradu
Prekinut niz od pet poraza, Srbija bolja od Dominikanske republike
LN - Srbija se spektakularno vratila protiv olimpijskog i svetskog šampiona, ali opet taj peti set...
Odbojkaši Radničkog ne žele u Evropu, ovo je spisak učesnika iz Srbije
Novi selektor - nove radosti reprezentacije Srbije.
Nakon Zorana Terzića stigao je Italijan Danijele Santareli koji je nagovestio uspehe sa našim nacionalnim timom, pošto je već u prvom ozbiljnijem takmičenju uspeo da nas odvede na završni turnir Lige nacija.
Srbija je pobedom protiv Kanade rezultatom 3:1 (25:20, 25:14, 20:25, 25:22) izborila plasman među osam najboljih.
Ana Bjelica je bila najbolja sa 29 poena, Bojana Milenković je imala 15. Kod naših rivalki najbolja Van Rajk sa 20.
Na finalnom turniru u Ankari igraće SAD, Brazil, Japan, Italija, Kina i domaćin Turska, pored naše selekcije, čeka se još jedan učesnik.
Finalni turnir na programu je od 13-17. jula.

0 Komentara