EP - Crnogorke do bronze preko olimpijskog šampiona!
Prva medalja nakon deset godina.
Povezane vesti
INTERVJU - Sportski direktor Partizan AdmiralBeta: "Sanjam 7.000 ljudi u Pioniru u ludoj atmosferi, bez incidenata"
Zvanično - Partizan AdmiralBet u Ligi šampiona!
Evropski tron za najveće - Šteta za Milosavljeva i Marsenića, Barseloni kruna Lige šampiona!
Nilsen "spustio roletnu", Makuc "dirigovao", Barsa u finalu Lige šampiona!
Rukometašice Crne Gore osvojile su bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu, pošto su u utakmici za treće mesto pobedile Francusku u Ljubljani sa 27:25 posle produžetaka.
Nakon deset godina čekanja Crnogorke su dočekale medalju sa velikih takmičenja. Imala je Crna Gora srebro sa Olimpijskih igara 2012. i zlato sa Evropskog prvenstva iz Beograda iste godine, a večeras je uzela bronzu u fenomenalnoj atmosferi u "Stožicama" i to protiv aktuelnog olimpijskog šampiona, od koga je izgubila u Podgorici pre tačno sedam dana sa 27:19, u grupnoj fazi takmičenja .
Najefikasnije su bile Đurđina Jauković i Jovanka Radičević sa po šest pogodaka.
Uskoro počinje veliko finale između Danske i Norveške.

0 Komentara