EP - Švajcarci opet "prokockali" pobedu, Islandu malo bod
Drama i remi u Malmeu.
Povezane vesti
Mirisalo na šok, ali se pojavio Crnoglavac i rešio derbi - Partizan AdmiralBet u finalu!
Partizan AdmiralBet konačno kompletan, Ćirković na slatkim mukama pred veliku utakmicu
Partizan AdmiralBet dočekuje Vojvodinu u atmosferi koja je daleko od sportske i euforične
Kakav potez Francuza, slavni Dušebajev je novi selektor
Rukometaši Švajcarske i Islanda remizirali su, 38:38 (19:19, 19:19) u meču trećeg kola grupe 2 glavne faze Evropskog prvenstva.
Švajcarci su nam još jednom priredili dramu na ovom Evropskom šampionatu i po treći put propustili šansu da trijumfuju, iako su imali prednost tokom čitavog toka utakmice, baš kao i u duelima sa Slovenijom i Mađarskom.
Na kraju je čak Island imao šut za pobedu, ali se ekipe podelile bodove, što Islanđanima nikako ne odgovara u borbi za plasman u polufinale, jer sada imaju 5 bodova, ali i utakmicu manje u odnosu na Hrvate i Šveđane, koji su sakupili po četiri, dok je Švajcarska na petoj poziciji sa dva boda kolo pre kraja grupne faze.
Najefikasniji kod Švajcaraca Noam Leopold sa sedam golova, dok su po osam za Island postigli Elidi Vidarson i Ore Frejir Porkelson.
U nastavku današnjeg programa od 18 časova igraju Hrvatska i Slovenija, dok se u 20.30 sati sastaju Švedska i Mađarska.
0 Komentara