Crnogorci ostvarili glavni cilj, idu na Olimpijske igre!
Polako se kompletira spisak učesnika.

Povezane vesti
Protiv koga će "delfini" igrati u osmini finala SP? Prvo "domaći zadatak", a onda dve "nezgodne" opcije, pa Ameri!
"Delifini" se spremaju za Italijane i napadaju četvrtfinale SP!
Singapur sa peterca (02): Nacionalni stadion sa pokretnim krovom - može!
Efekat Dejan Savić - Crnogorci pobedili Grke posle 11 godina
Vaterpolo reprezentacija Crne Gore plasirala se danas u četvrtfinale Svetskog prvenstva u Dohi, a ujedno i na Olimpijske igre u Parizu.
Izabranici selektora Vladimira Gojkovića su danas u ključnom duelu sa Rumunijom trijumfovali sa 12:9 i ostvarili najvažniji cilj koji su postavili pre dolaska u Dohu.
To će biti peto učešće reprezentacije Crne Gore na Olimpijskim igrama, posle Igara u Pekingu, Londonu, Riju i Tokiju.
Do današnje pobede Crnogorci nisu došli lako, neizvesnost je potrajala sve do poslednja dva minuta meča kada su popularne'' ajkule'' slomile snažan otpor selekcije Rumunije.
Crnu Goru sada očekuje četvrtfinalni dvoboj sa Španijom koja će biti veliki favorit u tom susretu, ali kako god da se taj meč završi, Crnogorci su glavni cilj ostvarili.
0 Komentara