LN - Srbija nemoćna protiv olimpijskog šampiona
Francuzi prejaki u Orleanu.
Povezane vesti
Odbojkaši Srbije pretrpeli su drugi poraz u trećoj utakmici drugog turnira Lige nacija koji se igra u francuskom Orleanu.
Srbija je poražena od domaćina Francuske sa maksimalnih 3:0, po setovima 25:23, 25:16, 25:22.
Odigrala je naša reprezentacija solidno u duelu sa aktuelnim olimpijskim šampionom, koji je jednostavno bio prejak za izabranike selektora Georgea Krecua, i nije dozvolio našem timu da osvoji barem jedan set, iako je u dva bilo neizvesno.
Najzaslužniji za pobedu Francuske bio je Matis Eno sa 12 osvojenih poena, dok je za Srbiju bolji od ostalih bio Vuk Kulpinac sa osam.
Srbija je tako ostala na četiri pobede iz sedam odigranih utakmica, a naredni meč naša selekcija igra u nedelju od 20.30 protiv Sjedinjenih Američkih Država.