Mađari šalju strašan tim na Srbiju
Uskoro nas čeka veliki dvomeč...
Povezane vesti
INTERVJU - Sportski direktor Partizan AdmiralBeta: "Sanjam 7.000 ljudi u Pioniru u ludoj atmosferi, bez incidenata"
Zvanično - Partizan AdmiralBet u Ligi šampiona!
Evropski tron za najveće - Šteta za Milosavljeva i Marsenića, Barseloni kruna Lige šampiona!
Nilsen "spustio roletnu", Makuc "dirigovao", Barsa u finalu Lige šampiona!
Selektor muške rukometne reprezentacije Mađarske Čema Rodrigez saopštio je danas spisak od 20 igrača za duele protiv Srbije u baražu za plasman na Svetsko prvenstvo, koje će biti održano 2027. godine u Nemačkoj.
Prvi duel između Srbije i Mađarske biće odigran 14. maja u niškoj hali "Čair", dok je revanš na programu tri dana kasnije u Vespremu.
Mađari će biti oslabljeni, jer je povređen Ričard Bodo, ali i pored toga će protiv Srbije igrati u izuzetno snažnom sastavu.
Biće ovo najvažnije utakmice za ove dve selekcije u ovoj godini, a jedna ekipa neće videti šampionat sveta, koji je na programu početkom 2027.
Na spisku se nalaze:
Kšištof Palašič, Laslo Bartuč, Bence Imre, Pedro Rodrigez, Benjamin Silađi, Bence Krakovski, Bendeguz Boka, Zoran Ilić, Mate Onodi-Janoskuti, Dominik Mate, Đerđo Fazekaš, Egon Hanuš, Peter Lukač, Bence Banhidi, Mikloš Rosta, Adrijan Sipos, Zoltan Šita, Patrik Ligetvari, Andrej Pergel i Maćaš Đeri.
Selektor Srbije Raul Gonzales je spisak objavio juče, a njega možete videti OVDE.
Inače, kako je juče saopštio Rukometni savez Srbije, interesovanje za utakmicu u hali "Čair" je veliko, pa će biti postavljen video bim ispred dvorane za sve koji ne budu mogli da nabave ulaznicu.
0 Komentara