Ništa od dobrih vesti za Partizan AdmiralBet! Snimak pokazao da najveće pojačanje ipak čeka duža pauza
Nadali su se crno-beli da je u pitanju pogrešna dijagnoza

Povezane vesti
Jedan od junaka Partizan AdmiralBeta: "Preko potrebna pobeda, nadamo se Grobarima u sledećoj utakmici"
Trener Partizan AdmiralBeta blista, ali ističe: "Niko ne zna koliko je igračima teško, ne žive ovde ljudožderi"
Veliki ispit za Partizan AdmiralBet i meč koji će dati odgovor da li je ovaj tim za Top 16
Partizan AdmiralBet bez podviga u Hrvatskoj na startu Lige Evrope!
Nažalost, ništa od dobrih vesti za Partizan AdmiralBet: Simo Šijan će ipak imati dužu pauzu, pošto poslednji snimci nisu pokazali da je u pitanju bila pogrešna dijagnoza.
Šijan je pre oko tri nedelje povredio lakat, trener Đorđe Ćirković je rekao da će propustiti kompletno evropsko takmičenje, ali se onda pojavila nada da je dijagnoza bila pogrešna.
Vladao je optimizam u redovima Partizan AdmiralBeta, čak je Ćirković nakon velike pobede nad Šafhauzenom to i pomenuo, ali, nažalost, ništa od toga. Najveće pojačanje crno-belih imao je novo snimanje danas.
Kako Sportske.net saznaju, snimak je pokazao pomak u oporavku, da sve ide na bolje, ali da će povratnik u Partizan AdmiralBet ipak duže pauzirati. Tačno koliko - to se ne zna.
Što je prava šteta, jer su crno-beli u dobrom raspoloženju posle pobede nad prvim favoritom grupe Lige Evrope. Sada slede tri prvenstvena kola, pa reprezentativna pauza, što će sjajno doći ekipi da se dodatno uigra i dati vremena povratnicima da se uvedu u formu.
Nadali su se da će se tu naći i srednji bek, reprezentativac Srbije, ali to se nažalost neće desiti.