Partizan AdmiralBet opet "bacio bombu"! Na Banjicu dolazi višestruki osvajač olimpijskih medalja
Kakav tim se sklapa za Ligu šampiona!
Povezane vesti
INTERVJU - Sportski direktor Partizan AdmiralBeta: "Sanjam 7.000 ljudi u Pioniru u ludoj atmosferi, bez incidenata"
Zvanično - Partizan AdmiralBet u Ligi šampiona!
Evropski tron za najveće - Šteta za Milosavljeva i Marsenića, Barseloni kruna Lige šampiona!
Nilsen "spustio roletnu", Makuc "dirigovao", Barsa u finalu Lige šampiona!
Partizan AdmiralBet pravi ozbiljan tim za Ligu šampiona! Najnovije pojačanje šampiona Srbije je trofejni španski reprezentativac Migel Sančez-Migaljon!
Visoko levo krilo dolazi iz Benfike, a sa Partizan AdmiralBetom ugovor je potpisao na dve godine.
Sančez-Migaljon je sa reprezentacijom Španije osvojio dve olimpijske bronze (Tokio 2021. i Pariz 2024), a ima i bronzu sa Svetskog (2023) i srebro sa Evropskog prvenstva (2022). Visok je tačno dva metra i ima 108 kilograma.
On je četvrto pojačanje crno-belih za narednu sezonu. Ekipu će naredne sezone voditi selektor Srbije Raul Gonzales, a do sada su došli Ilija Abutović, Tobijas Vagner i Miloš Kos.
Sančez-Migeljon ima 31 godinu, a već se priprema za dolazak na Banjicu tako što gleda snimke navijača na internetu.
0 Komentara