Spektakularan odbojkaški "večiti derbi" - Zvezda iz osmog pokušaja srušila Partizan!

Autor: Lazar Nikolić
subota 20.12.2025.
19:34
Izvor: Sportske.net

Fenomenalna utakmica.

OSS
OSS

Povezane vesti

Odbojkaši Crvene zvezde savladali su kao gosti Partizan sa 3:2 (23:25, 26:24, 21:25, 26:24, 19:17) u uzbudljivom "večitom derbiju" odigranom u devetom kolu šampionata Srbije.

Videli smo večeras sve ono najlepše što odbojka i "večiti" rivali mogu da nam pruže. Sjajne poene, preokrete, tenziju, dramu i na kraju slavlje crveno-belih, koji su tako došli do 18 bodova i drugog mesta na tabeli, dok je Partizan osmi sa 11.

Partizan je dva puta vodio, a Zvezda uspevala da izjednači, da bi u petom setu drama dostigla vrhunac, a crveno-beli iskoristili tek osmu meč loptu za veliku radost u "Pioniru".

Najzaslužniji za Zvezdinu pobedu bio je Ahmed Omar sa 22 osvojena poena, dok Partizanu nije pomogao ni maestralni Branko Kopitić, koji je bio najefikasniji sa 34 poena.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke