Srbija bez trećeg predstavnika u LŠ, Radnički KG ispao u kvalifikacijama
Nastavalju u LEN kupu.
Povezane vesti
Bez najvećih zvezda - Vujasinović objavio spisak, samo jedan iz šampiona Srbije!
Malteško čudo u vodi - Barseloneta preko Pro Reka izbila pravo na krov Evrope
Najavljeno-učinjeno, Radnički ozvaničio i treće veliko pojačanje! Zbog Dajane je imao dilemu...
Kragujevčani ne staju, stiže i treće pojačanje za ''napad'' na Ligu šampiona!
Vaterpolisti Radničkog iz Kragujevca neće učestvovati u Ligi šampiona pošto su poraženi su danas od italijanske Breše 15:8 (4:2, 4:1, 5:2, 2:3) u meču poslednjeg kola kvalifikacija za najkvalitetnije klupsko takmičenje u Evropi.
Kragujevčani će nastaviti takmičenje u LEN Kupu, gde su od srpskih predstavnika još Partizan, Šabac i Valis.
Najefikasniji u pobedničkom timu bili su Mario Del Baso, Eduardo Manči i Vinćenco Dolče sa po tri gola, dok su isti broj golova u ekipi Radničkog postigli Miroslav Ranđić i Lazar Vićković.
Prošlogodišnji finalista Novi Beograd i Crvena zvezda će biti predstavnici Srbije u Ligi šampiona.
0 Komentara