Srbija silovito započela odbranu svetskog zlata, Ukrajinke nemoćne!
Sjajan start Svetskog prvenstva.
Povezane vesti
Šesti poraz Srpkinja u Ligi nacija, slede velike borbe u Beogradu
Prekinut niz od pet poraza, Srbija bolja od Dominikanske republike
LN - Srbija se spektakularno vratila protiv olimpijskog i svetskog šampiona, ali opet taj peti set...
Odbojkaši Radničkog ne žele u Evropu, ovo je spisak učesnika iz Srbije
Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije trijumfalno je započela Svetsko prvenstvo na Tajlandu.
Dvostruke uzastopne prvakinje sveta savladale su Ukrajinu sa maksimalnih 3:0, po setovima 25:21, 25:19, 25:17, u meču prvog kola grupe H.
Izabranice selektora Zorana Terzića bile su na visini zadatka od početka do kraja meča i nisu dale Ukrajinkama nikakvu priliku da ih iznenade.
Najzaslužnije za našu pobedu bile su Tijana Bošković sa 18 i Aleksandra Uzelac sa 15 poena.
U drugoj utakmici grupe H ranije danas Japan je sa 3:0 bio bolji od Kameruna, koji je naredni rival Srpkinjama 25. avgusta od 15.30 sati.
0 Komentara