utorak 09.05.2023.
23:30

Revanš je na programu za nedelju dana na ,,Banjici".

EPA/Szilard Koszticsak

Vaterpolisti Partizana pobedili su večeras u Kragujevcu ekipu Radničkog sa 10:8, u prvoj utakmici serije za treće mesto u Super ligi Srbije.

Partizan je do pobede predvodio kapiten Lovre Miloš sa četiri gola, a pratio ga je Luka Gladović sa dva, koliko su postigli Nemanja Stanojević i Nikola Kojić na drugoj strani.

Crno-beli su vodili u drugoj četvrtini 4:2 i propustili priliku da iz peterca povećaju prednost. Radnički je potom u trećoj deonici preokrenuo rezultat, a zatim je u četvrtoj četvrtini dva puta imao prednost od dva gola, 7:5 i 8:6.

Međutim, Partizan je u poslednja četiri minuta bio bolji i serijom 4:0 je prelomio ovaj meč.

Treće mesto osvojiće ekipa koja prva stigne do dve pobede, a revanš je na programu za nedelju dana na "Banjici".