Velika tuča rukometaša Vojvodine i Partizana i to ispred tribine sa "grobarima"!
Haos i na kraju pobeda Vojvodine.
Povezane vesti
Mirisalo na šok, ali se pojavio Crnoglavac i rešio derbi - Partizan AdmiralBet u finalu!
Partizan AdmiralBet konačno kompletan, Ćirković na slatkim mukama pred veliku utakmicu
Partizan AdmiralBet dočekuje Vojvodinu u atmosferi koja je daleko od sportske i euforične
Kakav potez Francuza, slavni Dušebajev je novi selektor
U finalu domaće lige u rukometu sastale su se ekipe Vojvodine i Partizana, a pri rezultatu 12:6 za domaći tim, došlo je do velikog sukoba.
Aziz Aidi je krenuo ka golu Partizana, Vuk Lazović je napravio faul nakon čega su počele da sevaju pesnice.
Pogledajte u nastavku, Vuk Lazović je dobio direktan crveni karton, Boris Radivojević plavi karton što znači da ga čeka potencijalna suspenzija.
Na kraju pobeda Vojvodine u veoma neizvesnom duelu, Partizan je uspeo da smanji na -1 u poslednjem minutu, i onda u poslednjoj sekundi sedmerac za Partizan pošto je Vasić napravio faul.
Siguran izvođač je bio Kojadinović za 26:26 i produžetke, ali tamo je Vojvodina bila bolji rival i pobedila je na kraju sa 32:28.
Vojvodina sada vodi sa 1:0 u pobedama, igra se do dve pobede. Najefikasniji u ekipi Vojvodine bili su Aziz Aidi, Bojan Rađenović i Baris Pukhouski sa po šest golova. Kojadinović sa sedam golova najefikasniji u Partizanu.
0 Komentara