20:01

Crveno-beli proslavili zasluženu pobedu nad Partizanom.

S. Sandić
S. Sandić

Rezultatski uspon koji u poslednje vreme ostvaruje naš nacionalni tim pod vođstvom selektota Tonija Đerone pozitivno utiče i na najbolje srpske klubove, pa je i domaća Arkus liga sve zanimljivija i izaziva sve veće interesovanje.

Tome je doprineo i večerašnji derbi u beogradskim Šumicama, gde je Crvena zvezda neočekivano lako savladala ekipu Partizana sa 29:25 i tako prekinula dugu seriju pobeda crno-belih koji su zaustavljeni u pohodu ka vrhu tabele.

Utakmicu su obeležile golgeterske serije, najpre Zvezdina u prvom poluvremenu od 5:0, Partizan je odmah uzvratio istom merom, ali je za ishod meča bila ključna Zvezdina serija 6:0 u drugom poluvremenu kada Partizan deset minuta nije postigao nijedan gol.

U našoj foto-galeriji u prilogu možete da vidite još neke od detalja sa ovog derbija, kao i Zvezdino slavlje posle meča i dodelu priznanja najboljem igraču utakmice, golmanu crveno-belih Dimitriju Jeliću koji je večeras imao 13 odbrana.