utorak 28.02.2023.
21:21

Kao nekad...

Screenshot/YouTube/SEHA Gazprom League

Rukometaši Partizana ostvarili su veoma važnu pobedu u četvrtom kolu regionalne SEHA lige protiv skopskog Vardara rezultatom 28:22.

Na kraju prvog poluvremena crno-beli su imali samo gol prednosti, bilo je 15:14, ali su u nastavku, nošeni velikom podrškom navijača zaigrali još bolje i na kraju ostvarili ubedljivu pobedu. Takođe može da bude veoma važno što je Partizan trijumfovao ubedljivije u odnosu na poraz od Vardara u njihovom prethodnom duelu kada je bilo 31:26 za Skopljance.

Nikola Zečević i Stefan Petrić su sa po osam golova bili najefikasniji u Partizanu, a fantastičan na golu bio je Andrej Trnavac sa čak 19 odbrana.Kod gostuju najbolji Filip Taleski sa devet golova.

U Grupi B, sada Vardar ima skor 2-0-2, a Partizan i Prešov 1-0-1, a narednu utakmicu crno-beli će odigrati 21. marta protiv Prešova u gostima.

Inače, sjajna atmosfera na Partizanovim rukometnim utakmicama počinje da podseća na period od pre dvadesetak godina, kada su crno-beli igrali spektakularne mečeve na evropskoj sceni.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i imaćete u roku od nekoliko minuta bonus za kazino, a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci sportske.net dobijaju 500 dinara više.