POLUVREME - Norvežani nam vraćaju ''sa kamatom''

nedelja 12.03.2023.
17:24

Teško je dva puta savladati tako kvalitetnu reprezentaciju u samo nekoliko dana.

© 2023 Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Samo tri dana posle pobede Srbije u Novom Sadu, golom Uroša Borzaša u poslednjoj sekundi (25:24), naš nacionalni tim sr ponovo sastao sa selekcijom Norveške.

Ovoga puta Norvežani su domaćini i posle prvog poluvremena ubedljivo vode rezultatom 17:12.

Ovo je meč četvrtog kola kvalifikacione Grupe 2 za plasman na Evropsko prvenstvu, a Srbija posle prva tri kola ima maksimalan učinak.

Naš tim je bio ravnopravan negde do sredine prvog poluvremena, a onda Norvežani prave seriju 5:0 i stižu do ubedljivog vođstva od 15:9.

Tih šest golova razlike su održali do pred sam kraj poluvremena, a onda je Kukić u poslednjim sekundama smanjio na 17:12.

Sjajni Sagosen pravi najviše problema našem timu sa čak osam golova, u našem timu Marsenić najefikasniji sa dva pogotka.