Poraz Partizana u fantastičnoj atmosferi, bodrio ih i Novica Veličković!

20:02
Izvor: Sportske.net, Beta

Rukomet je ponovo u modi!

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Rukometaši Partizana poraženi su večeras od Pelistera sa 23:25 (10:13), u prvom kolu Grupe A SEHA lige.

Najefikasniji kod Partizana bili su Aleksa Maksić i Nikola Zečević sa po pet pogodaka, dok je Đorđe Pisarić postigao gol manje.

Pelister su do pobede predvodili Mateo Maraš sa sedam, Elmir Gradjan sa pet i Tabada Rejner sa četiri gola.

Partizan je imao priliku da preokrene rezultat oko 50. minuta igre, imao je četiri minuta igrača više u tim trenucima, ali nije to uspeo da iskoristi.

Meč je odigran u sjajnoj atmosferi, veliku podršku imao je Partizan, ali su i navijači Pelistera došli u velikom broju i upotpunili izvanredan, pravi sportski ambijent.

Među navijačima crno-belih bio je i proslavljeni kapiten Košarkaškog kluba Partizan Novica Veličković.

U narednom kolu Partizan će dočekati Zagreb, dok će Pelister ugostiti Prešov.