subota 07.07.2018.
20:38

Hrvati ušli u meč sa ultraofanzivnom formacijom, ali Rusi prvi stižu do fola!

Beta/AP Photo/Darko Bandic

Reprezentacija Rusije u 31. minutu povela je sa 1:0 protiv Hrvatske u Sočiju, u poslednjoj utakmici četvrtfinala Svetskog prvenstva!

Sve je počelo od Artjoma Dzjube koji je na sredini terena povukao akciju domaće selekcije, a onda je usledio spektakularan projektil Denisa Čeriševa u gornji desni ugao gola golmana Danijela Subašića - 1:0!

Hrvatski golman se nije ni pomerio, bio je to neodbranjiv šut i jedan od najlepših golova na Svetskom prvenstvu!

Da li i dovoljan Rusima za plasman u polufinale?