Ekip se izvinio Dokuu zbog komentara svoje voditeljke
Dobar potez čuvenog medija.
Povezane vesti
Vodeći francuski sportski medij Ekip (L’Équipe) ogradio se od komentara voditeljke koja je kritikovala belgijskog fudbalera Žeremija Dokua jer želi da napusti Svetsko prvenstvo kako bi prisustvovao rođenju svog prvog deteta.
Ekip se takođe izvinio Dokuu i naveo da komentari Frans Pjeron ne predstavljaju vrednosti ove medijske kuće.
Pjeron je, tokom učešća u jednoj televizijskoj emisiji u petak, opisala porođaj kao "odvratan trenutak, u kom je otac beskoristan".
"Postoje stotine fudbalera koji bi ubili da su na tvom mestu", rekla je ona u emisiji, reagujući na Dokuove izjave u Sjedinjenim Američkim Državama.
Dokuova supruga Širin treba da rodi njihovog sina početkom jula, kada se Belgija nada da će igrati u nokaut fazi Svetskog prvenstva.
"Niko ne želi da propusti porođaj", rekao je 24-godišnji Doku, koji je zvezda belgijske reprezentacije i igra za Mančester siti.
Pjeron je dovela u pitanje Dokuove prioritete jer, kako je navela, on "živi dečački san".
"To se možda više nikada u životu neće ponoviti", rekla je ona.
Nejasno je da li će Pjeron biti deo u ponedeljak planiranog emitovanja ove emisije na kablovskom kanalu koji vodi čuveni sportski dnevni list Ekip.
0 Komentara