SASTAVI - Nema popusta za Ekvador, Nagelsman izvodi najbolje što ima
Sledi rasplet u grupi E.
Povezane vesti
(VIDEO) ''Slonovi'' ispratili Kurasao sa Mundijala i prekinuli Rumovu magiju
(VIDEO) Imamo priču Mundijala - Ekvador "ustao iz mrtvih", okrenuo Nemačku i prošao dalje
(VIDEO) POLUVREME - "Tuča" u Njujorku, Ekvador je živ, ali Nemci ne popuštaju - "Slonovi" na pragu drugog mesta
Novi problemi za Tomasa Tuhela i Engleze
Večerašnji program na Mundijalu kreće od 22 sata, a čekaju nas dve poslednje utakmice u sklopu grupe E.
Sastaće se Nemačka - Ekvador u Njujorku i Kurasao - Obala Slonovače u Filadelfiji.
Nemci imaju šest bodova i obezbedili su prvo mesto na tabeli šta god da urade večeras, Obala Slonovače ima tri boda, a Ekvador i Kurasao po jedan.
Dakle, situacija je jasna, timove sa jednim bodom samo pobede vode u nokaut fazu, dok "slonovima" treba makar remi da osiguraju drugo mesto.
Ekvador se smatrao za potencijalno iznenađenje ovog turnira, ali je došao u situaciju da ga samo trijumf nad Nemcima vodi dalje. Da stvar za južnoameričku selekciju bude najteža moguća pobrinuo se Julijan Nagelsman, koji na teren, mimo očekivanja, šalje svoj najjači sastav.
EKVADOR: Galindez - Plata, Ordonjez, Paćo, Inkapije - Franko, Kajsedo - Jeboa, Vite, Angulo - Valensija.
NEMAČKA: Nojer - Kimih, Ta, Ridiger, Raum - Nmeča, Pavlović - Sane, Musijala, Virc - Haverc.
"Slonovi" su veliki favoriti protiv Kurasaa, izvode jak tim, ali Dik Advokat i njegovi izbranici su pokazali protiv Ekvadora da nisu zalutali na ovaj šampionat.
KURASAO: Rum - Brenet, Gari, Obispo, Floranus, Fonvil - Čong, Komenensija, L. Bakuna, Ž. Bacuna - Lokadija.
OBALA SLONOVAČE: Fofana - Due, O. Diomande, Kosunu, Operi - Diajalo, Kesi, Sangare, J. Diomande - Pepe, Boni.
0 Komentara