Slavni Amerikanac naljutio ''zmajeve'' i BiH: ''Bolje im je i da ne dolaze...''
Hoće li sada proraditi i bosanskohercegovački inat?
Povezane vesti
(VIDEO) Taremi pred kamerama spomenuo Infantina, prvi čovek FIFA "zavukao" Irance
Anrijev bol zbog Irana ne poznaje granice: "Neki ožiljci u fudbalu nikad ne zarastaju"
Selektor Irana grmi: "Ceo fudbalski svet protiv nas, ako ne želite da učestvujemo..."
TABELA TREĆEPLASIRANIH - Iran ima šanse, Hrvati još nisu sigurni, Južna Koreja pred ispadanjem!
Reprezentacija Bosne i Hercegovine ostvarila je istorijski plasman u šesnaestinu finala Svetskog prvenstva, a rival u toj fazi takmičenja biće im domaća selekcija Sjedinjenih Američkih Država.
Taj meč je na programu 2. jula od 02:00 u San Francisku (kompletan raspored 1/16 finala OVDE), Amerikanci imaju ulogu favorita, velikim delom i zbog domaćeg terena, ali su ''zmajevi'' iz Bosne i Hercegovine odavno pokazali da se nikoga ne boje.
Strasti pred ovu utakmicu je dodatno uzburkao nekadašnji američki reprezentativni golman Tim Hauard, koji je tokom karijere branio i boje Mančester junajteda i Evertona.
On je u emisiji ''Nefiltrirani fudbal'' želeo da pruži podršku reprezentativcima SAD i to ne bi bilo ništa sporno da nije uputio i potcenjivačku poruku protivničkoj ekipi.
"Grupna faza je završena. Sada počinje pravi turnir. Sve ono što ste radili do sada više nije važno ako ne nastavite da pobeđujete.
Nosite dres svoje zemlje. Ovo su utakmice koje definišu karijere. Izađite na teren, budite hrabri i pokažite svetu ko ste.
Bosna? Iskreno, bolje im je da ni ne sedaju u avion za San Francisko, jer će selekcija SAD uložiti sve da ih propisno razbije'', poručio je Hauard.
0 Komentara