Ljudi, ovo je PROMAŠAJ VEKA! Još je i surovo kažnjen!

subota 12.09.2020.
21:09

Neverovatne scene stižu iz Belgije!

Tamo se ovog vikenda igra peto kolo, a današnji program počeo je utakmicom između Mehelena i Ostendea.

Pri rezultatu 0:0, sredinom drugog poluvremena, viđeno je nešto što je večeras obišlo čitav svet!

Akcija domaćih tekla je po levoj strani, usledio je centaršut u kazneni prostor, gde je domaći golman loše reagovao prilikom istrčavanja i ostavio nebranjenu mrežu. Lopta najpre pogađa prečku posle jednog pokušaja domaćih iz gužve, ali onda se odbija do potpuno usamljenog osamnaestogodišnjaka Astera Franksa koji je trebalo samo da sa gol linije ugura tu loptu u mrežu.

Umesto toga, scena za nevericu! Pogledajte u prilogu...

A da sve bude još gore po ovog mladog igrača i njegov tim, Ostende je u poslednjim trenucima meča, u 95. minutu postigao gol za pobedu i tako surovo kaznio ovaj neverovatni promašaj!