Čuveni Amerikanac uz Noleta: ''Žao mi je Federerovih i Nadalovih navijača''
Dodatni podstrek za Novaka da dođe do 21. Gren Slem trofeja.
Povezane vesti
Novak u Bolonji još jednom odao poštu Piliću: "Imao je ogroman uticaj na moj život"
Nesalomivi Đoković oborio još jedan rekord!
Veliki intervju Novaka Đokovića: "Da li sam GOAT? Neću reći... Slučaj Sinera nije u redu!"
Italijani pitali da li je Siner unapređena verzija Đokovića, Toni Nadal odgovorio: "Nole kompletniji"
US open polako ulazi u onaj najvažniji i najzanimljiviji deo, a nadamo se da će ga obeležiti Novak Đoković koji bi u slučaju osvajanja ovog turnira ušao u istoriju kao prvi igrač koji je stigao do 21. Gren Slem trofeja.
Za sada sve ide po planu, naredni rival biće mu Amerikanac Dženson Bruksbi, a posle Novakovog trijumfa nad Nišikorijem svoju podršku najboljem teniseru sveta da dođe do istorijskog podviga pružio je i nekadašnji šampion, Amerikanac Džim Kurijer.
"Neka ovo bude svima jasno. Žao mi je Federerovih i Nadalovih navijača, ali ohrabrujem Novaka da osvoji US open. To bi bilo sjajno za sport. Nešto neverovatno za njega, ali i za tenis u celini", rekao je Kurijer, koji je trenutno angažovan i kao analitičar "Tennis chanela".

0 Komentara