Đoković ima Keijev broj, ali ga neće koristiti
Stari znanci.

Povezane vesti
Najbolji teniser sveta Novak Đoković sastaće se u 3. kolu US opena sa Japancem Keijem Nišikorijem kojeg veoma dobro poznaje.
Pobedom srpskog tenisera nad Talonom Grikspurom, te Japančev povratak na kolosek posle pet setova sa Mekdonaldom doneo nam je novi dvoboj između dva prijatelja. Nešto više od mesec dana prošlo je od njihovog poslednjeg susreta koji se dogodio na Olimpijskim igrama i lako pripao Đokoviću.
Nakon meča sa Grikspurom, Novak je upitan o svom narednom protivniku, a novinara je zanimalo ima li Đoković Nišikorijev broj telefona ne bi li ga kontaktirao pre dvoboja.
"Zapravo, imam njegov broj u telefonu. Ipak, dok smo na terenu i dok ne pobedim, nemam ničiji broj... Igrali smo toliko puta u karijeri, i imam dobar skor protiv njega. Mislim da je najbolji rezultat ostvario upravo na ovom grend slemu. On je jedan od najbržih i najtalentovanijih igrača koje sam video u svom životu", rekao je Đoković.
Novak i Kei su se sastali 19 puta do sada, a u čak 17 navrata bolji je bio srpski teniser. No, upravo među dve pobede Nišikorija, spada i ona iz polufinala US opena 2014. godine kada je Japanac u četiri seta savladao aktuelnog svetskog broja jedan.
0 Komentara