Ivanišević: "Samo Đoković i Siner mogu ugroziti Alkaraza na grend slemovima"
Zanimljiva izjava Novakovog trenera.

Povezane vesti
Prvi reket sveta Karlos Alkaraz biće i prvi faorit na predstojećem US openu, na kom će braniti titulu. Prema Goranu Ivaniševiću, treneru Novaka Đokovića, samo dvojica igrača mogu da u Njujorku naprave problem sjajnom Špancu, koji je nedavno osvojio Vimbldon.
"Novak i Janik Siner su jedini koji ga mogu ugroziti. Alkarazu igra Sinera ne odgovara i imali su jako zanimljive mečeve. Danil Medvedev je takođe fenomenalan igrač, ali kada ima svoj dan", kazao je Ivanišević i dodao:
"Novak je poslednji 'dinosaurus' na turu. A ostali kandidati za titulu su mladi momci. U dugotrajnom meču kakvi se igraju na grend slemovima, Alkarazuu niko ne može da parira osim Sinera i Đokovića. Oni teniseri koji ne mogu dugo da prate Alkarazov tempo, mogu odmah uzeti rekete i otići kući", kaže čuveni Splićanin.
0 Komentara