Kecmanović stao već u prvom kolu Madrida
Bolji od Srbina bio je Terens Atman.
Povezane vesti
Srpski teniser Miomir Kecmanović završio je učešće na masters turniru u Madridu već u prvom kolu, pošto je poražen od Francuza Terensa Atmana rezultatom 6:4, 7:5.
Meč je trajao sat i 15 minuta, a Francuz, koji zauzima 47. poziciju na ATP listi, uspeo je da slomi otpor srpskog igrača u ključnim momentima oba seta.
Kecmanović, trenutno 65. na svetu, nije uspeo da ponovi izdanje iz njihovog prethodnog duela, kada je početkom godine u Akapulku slavio ubedljivo.
U prvom setu odlučujući trenutak dogodio se u završnici, kada je Atman napravio brejk i potom sigurno priveo set kraju.
Sličan scenario viđen je i u drugom delu igre, gde je Francuz ponovo bio konkretniji u odlučujućim poenima, sprečivši protivnika da izbori taj-brejk.
Turnir u Madridu igra se za nagradni fond od 8.235.540 evra, a Atman će u narednoj rundi igrati protiv sunarodnika Iga Imbera koji je postavljen za 30. nosioca i trenutno zauzima 34. mesto na ATP listi.
0 Komentara