Kortina - Prekinut polufinalni duel Viktora i Filipa!

subota 02.08.2014.
16:51

Srpsko polufinale na turniru u Kortini prekinuto je danas u finišu drugog seta zbog vremenskih (ne)prilika.

Kako smo već i objavili, za plasman u finale se bore Viktor Troicki i Filip Krajinović. Prvi set je protekao u znaku iskusnijeg Viktora, koji ga je dobio vrlo ubedljivo, rezultatom 6-2.

Drugi set je, međutim, doneo mnogo veći otpor Krajinovića, koji ne samo da je bio ravnopravan, nego je stekao i brejk prednosti u finišu seta. Ali, pri rezultatu 6-5 u njegovu korist, kada je servirao za izjednačenje u setovima, meč je morao da bude prekinut.

Naravno, s obzirom na razvoj događaja, utisak je da ovaj prekid ide na ruku Viktoru, pogotovo što je on tokom prepodneva već odigrao jedan meč protiv Himeno-Travera, kada je i izborio plasman u polufinale.