Lajovićev neuspeh u Austriji
Eliminisan je već na startu turnira.

Povezane vesti
Srpski teniser Dušan Lajović (125. na ATP listi) nije uspeo da se plasira u drugo kolo turnira u Bad Valtersdorfu u Austriji.
On je danas na startu ovog turnira poražen od 145. tenisera na ATP listi, Italijana Frančeska Pasara rezultatom 2:1, po setovima 6:1, 5:7, 6:4.
Prvi set se ispostavio kao protraćeno vreme za Lajovića, koji je tek u drugom počeo da pruža ozbiljan otpor rivalu. Posle ravnopravne borbe u drugom setu Lajović je u dvanaestom gemu iskoristio prvu set-loptu na servis rivala, za izjednačenje na 1:1 u setovima.
Imao je Lajović lepu priliku u trećem setu da dođe do pobede, vodio je sa 3:1 uz brejk prednosti, ali onda je usledio veliki pad u njegovoj igri, Italijan je osvojio četiri naredna gema, poveo sa 5:3 i prednost je zadržao do kraja meča.
0 Komentara