Ne ide na travi - Porazi Olge Danilović i Miomira Kecmanovića
Šteta...

Povezane vesti
Srpski teniser Miomir Kecmanović nije danas uspeo da se plasira u osminu finala turnira u Haleu, pošto je izgubio od 58. igrača sveta Fabijana Marožana iz Mađarske posle tri seta, 7:6, 4:6, 4:6.
Kecmanović, 47. teniser sveta, izgubio je posle dva sata i 11 minuta.
U prvom setu nije bilo brejka i odigran je taj-brejk, koji je Kecmanović dobio 7:3.
Marožan je u prvom gemu drugog seta oduzeo servis Kecmanoviću, prednost brejka je sačuvao do kraja i izjednačio u meču.
Teniseri su u trećem setu osvajali gemove na svoje servise sve do devetog, kada je Marožan napravio brejk za 5:4, nakon čega je osvojio gem na svoj servis i pobedio posle prve meč lopte.
Njegov protivnik biće pobednik meča Huberta Hurkača iz Poljske i Čeha Tomaša Mahača.
Srpska teniserka Olga Danilović nije danas uspela da se plasira u osminu finala turnira u Notingemu, pošto je izgubila od 46. teniserke sveta Dajane Jastremske iz Ukrajine posle dva seta, 4:6, 6:7.
Danilović, 37. teniserka sveta, izgubila je posle sat i 40 minuta.
Ona je dobro počela, napravila je brejk u prvom gemu, a zatim je vodila 3:1 i 4:2. Jastremska je posle toga zaigrala bolje, osvojila je četiri gema uzastopno i osvojila prvi set.
Teniserke su u drugom setu napravile po dva brejka i odigran je taj-brejk, koji je Jastremska posle druge meč lopte dobila 7:4.
Ona će u osmini finala igrati protiv pobednice duela Antonije Ružić iz Hrvatske i Italijanke Lučije Bronceti.