Ništa novo, Lajović dobio prvi set, pa izgubio

19:51

Verovatno ne postoji teniser protiv kog je lakše stići do preokreta.

Starsrport/Serbia Open

Dušan Lajović je ponovo izgubio.

Nakon poraza na startu Serbia opena, Lajović je danas u Eštorilu poražen od Frensisa Tiafoa sa 1:2 u setovima, bilo je 6:2, 5:7 i 0:6.

Sve je išlo kako treba po Dušana, ređao je poene, igrao sjajno u prvom setu, ali onda je, po sada već nekom ustaljenom običaju, izgubio drugi set.

Opao je procenat prvog servisa i procenat dobijenih poena na prvi servis, odmah su usledili brejkovi protivnika i to nakon 2:0 za Lajovića u tom setu.

Imao je Lajović napade na servis Tiafoa, dva puta mu je oduzeo servis, ali je na drugoj strani pretrpeo tri brejka.

U odlučujućem setu Lajović je imao 5 osvojenih poena na prvi servis, jasno vam je da je Tiafo bio taj koji je diktirao tempo i na kraju je dobio set sa 6:0.