Novak: ''Gladan sam i motivisan! Daću sve od sebe sutra!''
Ko god da mu bude rival, Novak ima samo jedan cilj.

Povezane vesti
Novak Đoković iznova uspeva da nas impresionira iako je toliko toga postigao tokom blistave karijere.
Danas se plasirao u finale Završnog mastersa u Torinu, savladao je u još jednom dramatilčnom meču Tejlora Frica posle dva taj-brejka, iako je juče imao još jedan veoma naporan meč protiv Danila Medvedeva.
Sutra će se boriti za titulu protiv boljeg iz večerašnjeg drugog polufinala, Kaspera Ruda ili Andreja Rubljova, a odmah posle trijumfa nad Fricom izneo je svoje prve impresije.
''Morao sam da se borim da 'preživim'. Nisam imao mnogo samopouzdanja posle onakve borbe u jučerašnjem meču, trebalo je vremena da pronađem dinamiku protiv Frica koji je jedan od najboljhih servera. Nisam dobro počeo drugi set, ali uspeo sam da mu oduzmem servis, uspeo da zadržim koncentraciju i vrlo sam srećan što sam uspeo ovo da preguram danas.
Uživao sam u ovoj atmosferi. Ljudi dođu da vas gledaju, mi to poštujemo, oni očekuju zabavu uz dobar tenis i nadam se da smo im to priuštili. Svaki poen je važan protriv igrača kao što je Fric. Uspeo sam da pronađen prave servise u pravom trenutku'', rekao je Novak najpre na italijanskom jeziku.
Sličan komentar imao je odmah zatim i na srpskom jeziku, uz poruku da će sutra učiniti sve da osvoji titulu.
''Gladan sam. Vrlo sam motivisan i gladan. Daću sve od sebe sutra.
Mislim da nisam odirao na nivou na koji sam navikao, ali sam u takvim okolnostima morao da nađem način da pobdim. Uspevao sam da serviram dobro u nekim presudnim trenucima i to mi je pomagalo protiv Frica koji sjajno servira i za svoju visinu se odlično kreće'', rekao je Novak.
0 Komentara