Obavljen žreb za Monte Karlo, spremite se za spektakl, Nole uskoro protiv Alkarasa?
Nema Federera, ali pojavio se novi šampion koji će tek dominirati na najvećim turnirima.

Povezane vesti
Prvi teniser sveta Novak Đoković igraće u drugom kolu mastersa u Monte Karlu protiv pobednika meča u kojem se sastaju Španac Alehandro Davidovič Fokina i Amerikanac Markos Giron, odlučeno je danas žrebom.
Đoković će u prvom kolu biti slobodan, a u trećoj rundi mogao bi da igra protiv 14. nosioca, španskog igrača Roberta Bautista Aguta.
Srpski teniser se nalazi u polovini žreba zajedno sa pobednikom mastersa u Majamiju, Karlosom Alkarasom, koji bi mogao da mu bude rival u četvrtfinalu.
U polufinalu Đoković bi za rivala trebalo da ima četvrtog nosioca Norvežanina Kaspera Ruda.
Na mastersu u Kneževini igraće još trojica srpskih igrača.
U prvom kolu će se sastati Filip Krajinović i Dušan Lajović, a pobednik bi u drugom kolu igrao protiv boljeg iz meča Nikoloz Basilašvili - Grigor Dimitrov.
Laslo Đere će u prvoj rundi igrati protiv kvalifikanta, da bi u narednoj fazi igrao sa pobednikom duela Lorenco Sonego - Ilja Ivaška.
Masters u Monte Karlu igra se na šljaci i na programu je od 10. do 17. aprila.
Znate da je Novak Đoković veliki Zvezdin navijač, ove sezone je već par puta bodrio njene košarkaše u Evroligi, pa će sigurno, makar posredstvom TV ekrana ispratiti i večerašnji Zvezdin duel sa Efesom u ''Pioniru'' od 21 čas. Biće to Zvezdin ovosezonski oproštaj od elitnog evropskog takmičenja, a AdmiralBet se potrudio da odličnom kvotom na pobedu Zvezde nad aktuelnim evropskim prvakom omogući večeras dodatni užitak navijačima crveno-belih.
0 Komentara