Oglasio se i teniser koji će zauzeti Novakovo mesto na AO
"Mislim da sam možda i najpoznatiji laki luzer u istoriji tenisa".

Povezane vesti
Salvatore Karuzo je teniser koji će zameniti Novaka Đokovića na ovogodišnjem Australijan open, pošto je sud odlučio da Srbin ne može da ostane u ovoj zemlji.
Italijan je izjavio da mu žao zbog situacije i kojoj se našao prvi reket sveta, te da je on sada javnosti najpoznatiji laki luzer u istoriji belog sporta.
"Nisam mnogo pratio sve što se dešavalo oko Novaka, ali veoma mi je žao što na kraju ne može da igra. Ali, to je meni donelo sreću i našao sam se u glavnom žrebu“, rekao je Karuzo, pa dodao:
"Našao sam se u prilično čudnoj situaciji. Mislim da sam možda i najpoznatiji laki luzer u istoriji tenisa. Kao i svi igrači, želim da imam dobar turnir i daću sve od sebe da ostvarim dobar rezultat", dodao je Italijan.
On će u prvom kolu igrati protiv jednog od srpskih predstavnika Miomira Kecmanovića.
0 Komentara