Pariz - Nole rutinski započeo odbranu trofeja

utorak 03.11.2015.
21:17

Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u treće kolo Mastersa u Parizu usled trijumfa nad Brazilcem Tomasom Belućijem.

Beta/AP Photo

Pobedom nad Brazilcem Tomasom Belućijem najbolji teniser sveta Novak Đoković krenuo je u odbranu trofeja na poslednjem Mastersu sezone.

Srbin je posle sat i po igre savladao Tomasa Belućija rezultatom 2:0 (7:5, 6:3) čime je obezbedio plasman u treće kolo odnosno osminu finala.

Samo u prvom setu Brazilac je uspeo da pruži solidan otpor, ali je posle brejka u petom gemu usledio ekspresan odgovor Novaka Đokovića koji je oba seta rešio brejkovima u prelomnim momentima.

Naredni protivnik najboljeg tenisera sveta biće jedan od francuskih igrača pošto će bolji iz duela Benoa Per - Žil Simon na megdan Novaku Đokoviću.

Podsećamo da Srbin brani trofej u Parizu koji je osvajao u prethodne dve sezone.