Serena Vilijams igra Vimbldon i u singlu
Očekivano.
Povezane vesti
Serena Vilijams se posle četiri godine vratila tenisu u dublu na turniru u Kvinsu, a sada je objavljeno da će igrati i u singlu.
Najtrofejnija teniserka Open ere će igrati dubl na trećem grend slemu u sezoni sa svojom sestrom Venus, a očigledno oseća da je spremna i za singl.
Serena ima 44 godine, povukla se 2022 kada je odigrala poslednji singl meč, a u međuvremenu je drugi put postala majka. Poslednju, 23. grend slem titulu, osvojila je 2017. godine.
Od kada se vratila odigrala je svega dva meča. Na Kvinsu je pobedila u prvom kolu, ali je od drugog odustala jer se njena partnerka Viktorija Emboko povredila. U Berlinu je sa Karolinom Muhovom odmah izgubila.
Očekuje se da će Serena sasvim sigurno igrati US open, a možda i neke veće turnire posle Vimbldona.
0 Komentara