Siner progovorio o "izdaji" brata: "Umesto da bude ovde, sad je u Imoli"
Italijan je imao podršku roditelja, ali ne i brata.

Povezane vesti
Alkaraz: "Finale se ne igra, finale se dobija, drago mi je da vidim Sinera na ovom nivou"
Kako izgleda Top 10 ATP liste posle mastersa u Rimu?
Alkaraz nemilosrdan prema Sineru - Španac osvojio Rim i rastužio italijanske navijače
Italijanima prekipelo: ''Dosta je monopola! Zašto samo četiri grend slem turnira i zašto su uvek isti?''
Najbolji teniser sveta Janik Siner ni iz šestog pokušaja nije uspeo da osvoji masters u Rimu pošto je ovog popodneva poražen u finalu od Karlosa Alkaraza, a prvi reket sveta bio je raspoložen za razgovor uprkos tome što je očekivao bolji rezultat.
Teniser na kojeg višemesečna suspenzija očigledno nije uticala u negativnom smislu poseban osvrt dao je na račun brata kojeg je trka Formule 1 u Imoli više zainteresovala od finala Rima.
"Posebno hvala mom bratu koji umesto da bude ovde, sada je u Imoli i gleda Formulu 1", rekao je Siner i izmamio osmeh na lice publike koja je u velikom broju došla na okršaj dvojice najboljih tenisera sveta.
Bez imalo sujete, Siner je čestitao Alkarazu na prvom trofeju u Rimu u karijeri, dodelivši mu ulogu favorita na predstojećem Rolan Garosu zbog naročitih kvaliteta koje poseduje na šljaci.
Komentarišući rezultat u Rimu, Siner je rekao da nikako ne može biti nezadovoljan budući da su iza njega meseci potpune teniske apstinencije.
Podsetimo, Siner je odustao od učešća u Hamburgu pa će sav fokus usmeriti ka Rolan Garosu čiji start je planiran za 25. maj.
0 Komentara