Ambiciozan plan Fiorentine, bronzani Hrvat jača srpsku "koloniju"?

Autor: Ivan Cvetković
sreda 28.06.2023.
19:30
Izvor: Sportske.net

Dominik Livaković na ceni.

EPA-EFE/Friedemann Vogel
EPA-EFE/Friedemann Vogel

Povezane vesti

Hrvatska je na proteklom Mundijalu u Kataru stigla do trećeg mesta, a jedan od najvažnijih fudbalera u velikom podvigu "kockastih" bio je golman Dinama Dominik Livaković (28).

Rođeni Zadranin ulazi u poslednju godinu ugovora što će dodatno otežati posao Zagrepčanima u pregovorima oko potencijalne prodaje.

Fabricio Romano preneo je informaciju da je za Livakovića zainteresovana Fiorentina koja je Dinamu ponudila 6.000.000 evra uz određene dodatne bonuse.

Dinamo pregovara i sa ostalim klubovima, nakon Mundijala govorilo se o Bajernu, Čelsiju, Juventusu, a u poslednje vreme istakao se Fenerbahče.

Sve u svemu, velika je verovatnoća da će Livaković napustiti Dinamo, samo je pitanje po kojoj ceni i da li baš u Fiorentini za koju su protekle sezone nastupali reprezentativci Srbije Nikola Milenković, Luka Jović i Aleksa Terzić.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke