Atletikova prepreka zvana Fatih Terim!
Koliko može na mnogo višem nivou i da li je uopšte spreman?

Povezane vesti
Bum - Levandovski posle Barse pojačava još jednog velikana?!
Laporta ima novu opsesiju, nije Haland, ali otkud Barsi 200.000.000 evra?!
Flik ima "keca u rukavu" i zove se Girasi, Borusija hoće "reprizu" Dembelea i Belingema!
Štoperski trio postaje slobodan i svi bi u - Real Madrid! Ko će biti izabrani?!
Fudbalski klub Atletiko Madrid zainteresovan je za talentovanog krilnog napadača Galatasaraja Kerema Arkturkoglua.
Turski mediji prenose da će Madriđani već u januaru krenuti u lov na turskog fudbalera, ali imaće prepreku u vidu trenera Galate Fatiha Terima. On je bio izričit na sastanku sa upravom kluba poručivši da nijedan važniji igrač ne sme da napusti tim u januaru.
Atletiko je pripremio 14 miliona za levokrilnog napadača rođenog 1998. godine koji je odigrao čak 27 utakmica ove sezone, pa je pitanje hoće li Galatasaraj odoleti ovoj ponudi.
Njegov ugovor sa turskim velikanom važi do 2026. godine, stigao je iz trećeligaša Eržičanspora 2020. i u ovoj sezoni ima učinak od šest golova i pet asistencija.
0 Komentara