Bajern uzvraća udarac i kreće po zvezdu Liverpula!
Kolumbijac ponovo glavna tema.

Povezane vesti
TRANSFERI UŽIVO (16.07.2025) - Petrović zvanično među "trešnjicama", još malo i velika saga će biti gotova, Rodrigo od 100.000.000, Junajted "istresao" 80.000.000!
TRANSFERI UŽIVO (15.07.2025) - Zvezda za srpski rekord prodala svog "Mesija", Martinez umesto Onane?!
"Puče" rekord Srbije - Zvezda prodala Maksimovića za 14.000.000 + 500.000!
TRANSFERI UŽIVO (14.07.2025) - Modrić u crveno-crnom, Real vratio svoje dete za 50.000.000, Tadić kod Simeonea!?
Luis Dijaz je spreman da napusti Liverpul, a i Liverpul je spreman da ga proda u slučaju prave ponude, a takvu bi mogao da pošalje - Bajern Minhen!
Nije tajna da Bavarci pate da ovog leta dovedu ubitačno levo krilo, a do sada su im promakle brojne mete, među kojima i Niko Vilijams i Florijan Virc, dok Rafael Leao ipak nije dobio dovoljno glasova unutar kluba.
Tako je od danas u fokusu - Luis Dijaz, a pouzdani Bild tvrdi da je direktor Maks Eberl uspostavio prve kontakte i započeo konkretne pregovore sa Kolumbijcem.
Dijaz je spreman da ode iz Liverpula, očekivao je da će dobiti novi, poboljšani ugovor, ali su pregovori zastali, ili bolje rečeno - nisu ni započeti.
Liverpul je očigledno spreman da pregovara sa potencijalnim kupcima, ali isključivo po pravoj ceni, a ona je paprena - 85 miliona evra.
Liverpul veruje da može debelo da naplati svog ofanzivca, ali teško da će neko uspeti da ispuni baš te previsoke zahteve.
Kolumbijac je u Liverpul stigao u zimu 2022. godine iz Porta za 54 miliona evra, pa je i logično da klub želi da zaradi od njegove prodaje.
Dijaz je za Redse odigrao 148 utakmica, dao je 41 gol i upisao 23 asistencije.
Zanimljivo je i to da se sa Bajernom povezivao drugi as Liverpula, Kodi Gakpo, ali do konkretnih pregovora nije ni došlo, za razliku od trenutnih sa Luisom Dijazom.
Da li je on prava bomba Bajern Minhena?
0 Komentara