Barsa odbila trampu sa Totenhemom u pet do 12?
Potvrdio je i Fabricio Romano.

Povezane vesti
TRANSFERI UŽIVO (03.08.2025) - Čelsi nastavio da pazari, nova meta umesto Isaka, novi Srbin u Engleskoj!
Parti potpisao, debituje protiv Arsenala!
Flik neće ni da čuje - Barsin biser nije na prodaju!
TRANSFERI UŽIVO (02.08.2025) - Preokret oko Darvina, Liverpul zaradio skoro 20.000.000, sada mu pomaže i Klop? PSŽ doveo tandem od 110.000.000!
Totenhem je doveo Emersona Rojala iz Barselone, ali je usput probao i da se odrekne nekog od precrtanih igrača.
Totenhem je ponudio Tanguja Ndombelea i Serža Orijea, ali je Barsa insistirala samo na novcu. Totenhem je na kraju popustio i platio 30 miliona evra za transfer Brazilca, od toga je odmah isplaćeno 25 i dodatnih pet idu kroz bonuse.
Zanimljivo, Emerson je danas već starter, na gostovanju Totenhema kod Kristal Palasa, a u srce odbrane je otišao Tanganga.
Inače, Emerson je stigao ovog leta u Barselonu za devet miliona evra, ali ga je katalonski klub preprodao usled ponude koju nije mogao da odbije.
Utakmica Kristal Palas - Totenhem na programu je u 13.30.
0 Komentara