Bivši vezista Partizana ''u paketu'' sa srpskim defanzivcem postao slobodan igrač

Autor: Darko Mitrović
četvrtak 10.02.2022.
19:13
Izvor: Sportske.net

Posle tri godine moraće u potragu za novim klubom.

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©
Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Povezane vesti

Kazahstanski Kairat se danas rastao sa dvojicom igrača sa ovih prostora.

U pitanju su bivši vezista Partizana i crnogorski reprezentativac Nebojša Kosović i defanzivac Rade Dugalić, svojevremeno član Radničkog iz Niša, koji su sa Kairatom sporazmumno okončali saradnju i sada su slobodni u izboru nove sredine.

I jedan i drugi su u Kairat stigli početkom 2019. godine, i od tada su sa kazahstanskim klubom osvojili titulu 2020. godine, a letos su se plasirali i u grupnu fazu Life konferencija gde su završili na poslednjem mestu u Grupi H, u konkurenciji Bazela, Karabaga i Omonije.

Dvadesetdevetogodišnji Dugalić je u dresu Kairata odigrao 95 utakmica, postigao 12 golova, uz dve asistencije, a Kosović koji će krajem ovog meseca napuniti 27 godina, odigrao je 72 mače za Kairat, postigao devet golova i upisao devet asistencija.

*


Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke