Čelsi vraća svoje dete za 60.000.000 evra?
"Plavci" spremni na veliki trošak ovog leta.

Povezane vesti
TRANSFERI UŽIVO (24.08.2025) - Bonifejs je prošlost, Milan gleda ka novom Đekerešu, Hajduk doveo reprezentativca Španije na Mundijalu!
Amorim iznenadio sve i golmana našao u Belgiji
Biznis priča Pari Sen Žermena i paprena zarada od čoveka kojeg ne žele
TRANSFERI UŽIVO (23.08.2025) - Arsenal ozvaničio Ezea, transfer Bonifejsa u Milan pred "pucanjem", Konte ponovo kupuje u Mančesteru, Totenhem i Palas u "klinču"!
Čelsi je zainteresovan za igrača Borusije Džejmija Gitensa (20), prenosi britanski Telegraf.
On je u omladinskim selekcijama igrao za Reding, Čelsi i Mančester siti, inače za prvi tim Borusije je odigrao 106 utakmica i postigao 17 golova.
Britanski mediji navode da je Čelsi spreman da ponudi klubu iz Dortmunda 60.000.000 evra, a kako je ugovor validan do 30. juna 2028. jasno je da "milioneri" mogu da očekuju veliku zaradu.
Naročito ako se ima u vidu da je talentovani fudbaler u Nemačku stigao kao slobodan igrač leta 2022. godine, protekle sezone postigao je 12 golova i na to dodao pet asistencija na 48 nastupa u svim takmičenjima.
Gitens je prošao sve omladinske selekcije engleske reprezentacije, ali još nije debitovao za A tim.
☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷
Admiral Bet vam nudi sjajne kvote kada je u pitanju klađenje na fudbal, kao i mogućnost klađenja uživo tokom same utakmice.
Čitavu ponudu klađenja na fudbal i rezultate uživo možete ispratiti i online na sajtu Admiral Bet.
0 Komentara