Ekspert za govor tela "pročitao" Salaha - sve sluti na kraj sa Liverpulom

Autor: Aleksandar Golubović
ponedeljak 15.12.2025.
19:15
Izvor: Sportske.net

Sudeći prema reakciji prema navijačima na kraju meča.

EPA/ADAM VAUGHAN
EPA/ADAM VAUGHAN

Povezane vesti

Najbolji fudbaler Liverpula Mohamed Salah odigrao je u subotu poslednju utakmicu u dresu aktuelnog šampiona Engleske pre odlaska na Afrički kup nacija, a iščekivanju njegove dalje sudbine na "Enfildu" stručnjak za govor tela Daren Stenton dao je prilično pesimistične prognoze.

U petak uveče fudbalska javnost je saznala vest da je Arne Slot vratio Salaha u tim Liverpula za subotnji okršaj protiv Brajtona u kojem je Egipćanin ušao sa klupe i zabeležio asistenciju u trijimfu svog kluba.

Ipak, ono što je viđeno posle meča, prvog koji je Salah odigrao za Liverpul još od remija protiv Sanderlenda 3. decembra za Stentona je bio jasan signal da je Egipćanin završio misiju na "Enfildu".

"Mohamed Salah je izgledao veoma, veoma emotivno posle utakmice sa Brajtonom. Mislim da je to bilo skoro kao epitaf. Ne mislim da ćemo ga ponovo videti, iskreno rečeno", kazao je on.

Salah je ugovorom vezan sa engelskim velikanom do leta 2027. godine, a do kraja tekuće godine ga sigurno neće biti u postavi "crvenih", bez obzira na plasman Egipata u Kupu afričkih nacija (KAN).

Pisali smo naširoko prethodnih dana, naročito pre nego što obelodanjeno da će se vratiti u tim za meč protiv Brajtona, gde bi mogao da nastavi karijeru.

U Evropi za njega u ovim godinama praktično da sve manje ima mesta pa je opcija Saudijske Arabije sve više u igri, ali je veliko pitanje u kom pravu će teći eventualni pregovori.

KAN traje do 18. janauara, a rezultati Egipta na ovom turniru diktiraće vreme Salahovog povratka u Englesku.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke