Evropa oduševljena - Kako je Liverpul ostao bez senzacionalnog pojačanja?
Kakav bi ovo posao bio, najveći pobednik je Lester.
Povezane vesti
Osimen je ponovo "vruća" tema - hoće li učenik pobediti učitelja u trci za Nigerijca?
Sada je i zvanično - Rasmus u Napoliju, Junajtedov minus "samo" 30.000.000
Bernardo Silva otpisao Benfiku, dva kluba se "trkaju" za njegov potpis
Sitiijeva prljava posla - Stiže talenat od 25.000.000 da se ispeglaju računi sestrinskom klubu
Trener fudbalera Liverpula Jirgen Klop zajedno sa sportskim sektorom bio je veoma zainteresovan za dovođenje zambijskog napadača Patsona Dake.
Sjajni mladi napadač je ovog leta pojačao Lester iz Salcburga gde je skautiran od strane brojnih velikana i okarekterisan kao nova zvezda evropskog fudbala.
Još je u fazi privikavanja na novu sredinu, bio je strelac protiv Mančester junajteda prošlog vikenda, a onda je u toku sedmice razbio moskovski Spartak sa četiri gola u Ligi Evrope.
"Liverpul je ovog leta imao strategiju da proda igrače i eventualno angažuje igrače. Da su prodali Šaćirija i Origija rano tokom juna, imali bi šansu da dovedu Patsona Daku zato što su bili veoma zainteresovani za njega", kazao je Fabricio Romano u svom podkastu.
Prošle sezone je za Salcburg u domaćem prvenstvu dao čak 27 golova na 28 utakmica, a upisao je i sedam asistencija,
0 Komentara