Francuz između Junajteda i Arsenala!
Derbi za "farmaceuta".
Povezane vesti
Osimen je ponovo "vruća" tema - hoće li učenik pobediti učitelja u trci za Nigerijca?
Sada je i zvanično - Rasmus u Napoliju, Junajtedov minus "samo" 30.000.000
Bernardo Silva otpisao Benfiku, dva kluba se "trkaju" za njegov potpis
Sitiijeva prljava posla - Stiže talenat od 25.000.000 da se ispeglaju računi sestrinskom klubu
Fudbaler Bajer Leverkuzena Musa Dijabi razmišlja o selidbi u Englesku na kraju sezone, prenose nemački mediji.
Francuski fudbaler igra sjajno ove sezone u dresu "farmaceuta", postigao je 16 golova i dodao devet asistencija na 35 utakmica u svim takmičenjima i tako pomogao Bajer Leverkuzenu da se umeša u borbu za mesto koje vodi u Ligu šampiona naredne godine. Bajer je trenutno na trećem mestu Bundeslige iza Bajern Minhena i Borusije Dortmund.
Za usluge Dijabija zainteresovani su, pre svih. Arsenal i Mančester junajted, a krilni fudbaler govorio je o svom trenutno statusu u Bajeru za nemačke medije.
"Polako počinjem da razmišljam o narednom koraku u karijeri, ali ne previše. Koncentrisan sam na finiš sezone", reako je Dijabi.
Za usluge 22-godišnjaka su pored engleskih velikana zainteresovani i najveći klubovi Bundeslige Bajern Minhen i Borusija Dortmund.
Za brzonogog Franuza biće potrebno izdvojiti najmanje 50 miliona evra, to je početna cifra koju je postavila uprava Leverkuzena.
Borba titana za mladog Francuza može da počne.
0 Komentara