Gotovo je - Bajer već "vratio" Liverpulu četvrtinu Vircovog transfera!

Autor: Milovan Longinov
petak 20.06.2025.
12:15
Izvor: Sportske.net

Novi posao na relaciji Leverkuzen - Liverpul, ali u kontra smeru.

@bayer04fussball/X
@bayer04fussball/X

Povezane vesti

Štoper Liverpula Džarel Kvansa će postati novi član Bajer Leverkuzena. 

Ovu vest potvrdilo je nekoliko pouzdanih izvora, a najvažnija informacija jeste da je Liverpul zaradio čak 35 miliona evra za štopera koji se baš i nije naigrao, a ni dokazao, a obeštećenje može da dostigne i 40 miliona u slučaju ostvarnih bonusa.

Ono što je posebno zanimljivo jeste da je tih 35 miliona četvrtina od transfera Florijana Virca, koji je otišao u kontra smeru za sumu nešto ispod 140 miliona evra. 

Jasno je da je ovo odličan posao za Liverpul, koji nastavalja da briljira na letnjoj pijaci, jer je uspeo da izvuče čak 10 miliona za Trenta Aleksandra-Arnolda da bi mogao da igra na SP (mesec dana ranije potpisao za Real).

Sledeća prodaja će najverovatnije biti Darvin Nunjez, koji pregovara sa Napolijem i mogao bi da donese 50 miliona evra, ali to je još uvek nepotvrđena informacija. 

Sve u svemu, Kvansa će biti pojačanje za Erika ten Haga i idealna zamena za Džonatana Taa, koji je kao slobodan agent prešao u Bajern Minhen.

Podsetimo, već je poznato ko bi mogao da bude Kvansina zamena, više o tome OVDE.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke